HAKKIMIZDA
ANASAYFA        HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Yap Teknik 2001 yılından bu yana hidrolik & pnömatik , endüstriyel & proses , otomasyon , mühendislik , tasarım , projelendirme , taahhüt  ve imalat konularında uzmanlaşmış ve güçlü bir kadro ile faaliyet göstermektedir.

Yap Teknik , konusunda dünya lideri olan markaları ülkemiz pazarına sunmaktadır . Sayısız proje ve hizmeti gerçekleştirmiş olup büyüme hızını sürekli olarak artırmayı başarmıştır.

Firmamızın ithalat ve ana bayiliğini yaptığı markalar şunlardır ;

Hidrolikte ; Dofluid ,Hyforce,Galtech, Oleoweb , FBN , FOX ,Benteler , Cromsteel

Pnömatikte ; Micro , Brotech , GPA

Endüstriyel  & Proseste ; Valftek , Ayvaz , ECA , Sardoğan 

Kendi imalatımız olan hidrolik güç üniteleri, powerpackler , hidrolik ve pnömatik silindirler , hidrolik valf blokları , özel hidrolik makinelerin ve hidrolik preslerin proje ve mühendislik işlemleri de Yap Teknik tarafından yapılmaktadır.

Yap Teknik güçlü ve deneyimli kadrosuyla teknolojiyi yakından takip ederek ürettiği mal ve hizmetlerin kalitesini de en üst noktaya ulaştırmıştır. Firmamız globalleşen dünyada müşterilerinin daima bir adım önde olabilmesi için mühendislik hizmetlerinin yanı sıra, AR-GE desteği de vermektedir.

Hizmet ağını yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da genişletmekte ve yurtdışı müşteri portföyünü her geçen gün artırmaktadır.

Yap Teknik müşteri memnuniyeti hedefiyle Türk Endüstrisine geçmişte olduğu gibi gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.